SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   MM2014   •   REKLAAM
Logi sisse:

Teema: MM2014 play-off

Unelmate MM-koosseis: 3 Brasiilia kaitsjat (8)

Saksamaa ja Brasiilia mängijad domineerivad MM-i unelmate koosseisus, mille valisid FIFA.com külastajad.

Saksa vutijuht: keegi lõhkus karika ära (0)

Saksamaa jalgpalliliidu presidendi Wolfgang Niersbachi sõnul on keegi suutnud MM-karika ära lõhkuda.

Houllier selgitas Messi parimaks valimist (7)

Endine Liverpooli peatreener ja selleaastase maailmameistrivõistluste FIFA tehnilise komitee liige Gerard Houllier selgitas Lionel Messi MM-i parimaks mängijaks valimist.

Neymar: meie jalgpall on maha jäänud (0)

Brasiilia ründeässa Neymari sõnul on Brasiilia jalgpall oma Euroopa konkurentidest selgelt maha jäänud.

Kohtunik: Kramer ei teadnud, et mängib finaalis (0)

MM-i finaali kohtunik Nicola Rizzoli avaldas, et sakslane Christoph Kramer küsis temalt otsustava mängu ajal, et kas tegu on ikka finaaliga.

Kramer ei mäleta finaali esimest poolt (0)

MM-i finaalis peatrauma saanud Saksamaa koondislane Christoph Kramer avaldas, et ta ei mäleta mängu avapoolajast suurt midagi.

Ametlik: Scolari lahkus (0)

Brasiilia jalgpalliliit kinnitas, et peatreener Luiz Felipe Scolari on ameti maha pannud.

Argentina lahkus koju uhkusega (1)

Argentina koondise 59-aastane peatreener Alejandro Sabella usub, et nad võivad oma MM-i üle uhked olla.

Maradona: Messi polnud parim mängija (2)

Diego Maradona usub, et Lionel Messi ei olnud tänavuse MM-i parim mängija ning ta süüdistas Alejandro Sabellat kehvades vahetustes.

Götze: unistus sai tõeks (0)

Eilses MM-i finaalmängus Saksamaa võiduvärava löönud Mario Götze tunnistas, mõistagi, et tegemist on unistuse täitumisega.

Scolari paneb siiski ameti maha (0)

Brasiilia koondise peatreener Luiz Felipe Scolari on teatanud kohalikule jalgpalliliidule, et ta ei soovi enam jätkata.

Messi süüdistas mängu järel ründajaid (2)

Argentina koondise kapten Lionel Messi sarjas Saksamaa vastu kaotatud finaali järel meeskonna ründetegevust ja kirus löömata jäänud võimalusi.

Löw Götzele: oled Messist parem (0)

Saksamaa koondise peatreener Joachim Löw avaldas pärast finaalivõitu Argentina üle, et ta ütles Mario Götzele, et näitaks Lionel Messile koha kätte.

Mängijate hinded: Boateng parim (7)

Saksamaa ja Argentina kohtumises olid platsil eelkõige kaks hästi organiseeritud meeskonda, kuid üksikud säravamad indiviidid suutsid siiski esile kerkida.

Suurepärane pink tõi Saksamaale võidu (3)

Saksamaa koondis suutis väga võitluslikus MM-finaalis tänu vahetusmehe Mario Götze väravale oma 4. MM-tiitli võitja.

Algkoosseisud: Agüero ja Di Maria pingil (0)

Saksamaa ja Argentina koondised algkoosseisudega ei üllataunud ja starditakse oodatud nimekirjadega: Angel Di Maria siiski alustamiseks valmis pole.

MM-LIVE: Götze, Saksamaa! (0)

Maailmameistrivõistlused saavad täna õhtul läbi, kui Argentina ja Saksamaa kolmandat korda MM-ide ajaloos finaalis vastamisi lähevad.

Löw: oleme järgmistel aastatel tipus (1)

Saksamaa koondise peatreener Joachim Löw usub, et praeguse mängijate generatsiooni paremad ajad võivad alles ees olla.

Scolari vabatahtlikult ei lahku (1)

Brasiilia peatreener Luiz Felipe Scolari kinnitas, et vabatahtlikult ta oma ametit maha ei pane.

Vutiklassika: Saksa võimsus või Messi maagia? (0)

Tänaõhtune MM-i finaal on tõeline vutiklassika - mitte ükski finaal pole olnud sagedasem kui Argentina ja Saksamaa oma. Mõlemal on nendest finaalidest üks võit, aga kes saab teise?

Messi: olen elu tähtsaimaks mänguks valmis (1)

Argentina koondise tähtmängija Lionel Messi sõnab täna õhtuse suure finaali eel Saksamaaga, et tema ja meeskond on elu kõige tähtsama mängu eel valmis.

Holland tampis Brasiilia lõplikult mutta (5)

Alati mõneti vastuolulise kõmuga MM-i pronksimäng oli sedapuhku ühele meeskonnale erilise tähtsusega, Brasiilia vajas seda lahingut kui õhku, et oma mainet natukenegi taastada, paraku võeti Hollandilt vastu 0:3 kaotus.

Algkoosseisud: Scolari vangerdas, van Gaal mitte väga (0)

MM-i pronksimängu algkoosseisu nimetades on otsustanud Luiz Felipe Scolari teha selles mitu muudatust, näiteks on tipuründaja Fredi pingile istutanud Jo ja oma turniiri debüüdi teeb Maxwell.

MM-LIVE: Brasiilia teeb seda jälle? (0)

Täna õhtul kell 23.00 selgub, kes saab endale MM-i kolmanda koha tiimi au, kui Brasilias lähevad vastamisi Brasiilia ja Holland.

Soovitakse Scolari ametisse jäämist (0)

Brasiilia koondise peatreenerina kolmapäeval uskumatu 1:7 kaotuse vastu võtnud Luiz Felipe Scolari pead pakule ei soovita.

Holland ja Brasiilia lähevad trööstifinaali võitma (0)

MM-il mängitakse täna õhtul välja kolmas koht, kui peoperemees Brasiilia loodab katastroofilise poolfinaali häbi veidigi maha pesta.

Finaali vilistab nimekas itaallane (0)

Pühapäeval toimuvat maailmameistrivõistluste finaalmängu Argentina ja Saksamaa vahel määrati vilistama Itaalia kohtunik Nicola Rizzoli, kirjutab The Guardian.

Agüero veeretab favoriidikoorma sakslastele (0)

Argentina koondise ründaja Sergio Agüero usub, et pühapäevases maailmameistrivõistluste finaalis on favoriit Saksamaa meeskond.

Mourinho: Klose ei ole Ronaldo (8)

Kuigi Miroslav Klose ületas Ronaldole kuulunud maailmameistrivõistluste väravarekordi, ei ole sakslane Jose Mourinho arvates brasiillase tasemele ligilähedalgi.

Robben: Argentinal pole finaalis võimalustki (13)

Hollandi koondise ründetäht Arjen Robben usub, et Argentinal puudub sisu MM-tiitli võitmiseks.

Saksamaa leppis kokku, et ei häbista Brasiiliat (1)

Saksamaa koondise keskkaitsja Mats Hummels avaldas, et nad leppisid poolfinaali poolajal kokku, et nad ei häbista Brasiiliat.

Romario: meie vutt on lagunenud aastaid (2)

Brasiilia jalgpallilegend Romario arvab, et Saksamaa vastu saadud kaotuse põhjused on sügavamad kui mängijad või treener.

Hollandi treener ei taha kolmanda koha mängu (2)

Hollandi treener Louis van Gaal arvab, et kolmanda koha mäng Brasiilia vastu on tüütu üritus.

Eesti poiss saatis Zabaletat (0)

Eilse Hollandi ja Argentina mängu eel sammus McDonald'si kampaania "Saada staar staadionile!" võitja, 6-aastane Eesti poiss Lukas Elo staadionile Argentina kaitsja Pablo Zabaleta käe kõrval.

Van Gaal: kaks meest ei soovinud lüüa (9)

Hollandi treener Louis van Gaal avaldas pärast 2:4 penaltikaotust Argentinale, et punktilt eksinud Ron Vlaar ei pidanud esimest penaltit lööma.

Hollandi eksijad: see on valus (0)

Hollandi koondis kaotas MM-i poolfinaali penaltiseerias Argentinale ning kaks eksijat olid mõlemad murtud.

Romero: täna tähistame (0)

Argentina koondise väravavaht Sergio Romero tõusis penaltiseerias meeskonna kangelaseks, kuid pidu ei saa kaua kesta, sest ees ootab riigi viimase 24 aasta tähtsaim jalgpallimäng.

Sümboolne koosseis: sakslased ja Mascherano (0)

Poolfinaalide sümboolne koosneb peamiselt Argentina kaitsemeestest ning Saksamaa ründemängijatest.

Staarid pandi kotti, Argentina finaalis (2)

Argentina ja Hollandi lahing ei pakkunud palju võimalusi ning taktikaline lahing, kus ükski ründetäht särada ei suutnud, lõppes Argentina triumfiga penaltiseerias.

Algkoosseisud: van Persie ja de Jong on terved (1)

Hollandi ja Argentina algkoosseisudes suuri üllatusi pole, tähtsaimateks uudisteks on, et Robin van Persie ja Nigel de Jong on terved ja alustavad.

MM-LIVE: Argentina penaltidega finaalis! (0)

MM-il selgitavad täna õhtul Holland ja Argentina, kes saab võimsale Saksamaale finaalis vastu astuda.

Hummels maadleb põlvevigastusega (0)

Saksamaa koondise keskkaitsja Mats Hummels on hädas põlvevigastusega ning pole kindel, kas ta pühapäeval MM-i finaalis Argentina või Hollandi vastu mängida saab.

Mourinho: ainult tugevast vaimust ei piisa (0)

Jose Mourinho usub, et Brasiiliale tõi poolfinaali hävitava kaotuse Saksamaa vastu see, et liialt jäädi lootma tugevale meeskonnavaimule ja kodustaadionil mängimisele ning puudu jäi jalgpallialasest kvaliteedist.

Fred: arm jääb igaveseks (0)

Brasiilia ründaja Fred usub, et eileõhtust 1:7 alandust Saksamaa ees ei saa kunagi unustada.

Hollandi kolm suurt küsimärki (0)

Hollandi koondise peatreenerile Louis van Gaalile on enne õhtust mängu muret valmistamas probleemid kolme mängijaga.

Miroslav Klose tegi rekordi (0)

Miroslav Klose tõusis eilse väravaga Saksamaa 7:1 võidumängus Brasiilia vastu MM-ide läbi aegade parimaks väravakütiks.

Löw: see ei olnud õige tasemevahe (0)

Saksamaa koondise peatreener Joachim Löw soovis kinnitada, et sakslased suudavad pärast eilset 7:1 võitu Brasiilia üle jalad maas hoida.

Julio Cesar eelistanuks oma eksimust ja 0:1-te (0)

Brasiilia koondise väravavaht Julio Cesar oleks parema meelega Saksamaale väikselt kaotanud ja ise süüdi olnud kui kollektiivina põrunud.

Scolari: see oli mu elu halvim päev (0)

Brasiilia peatreener Luiz Felipe Scolari tunnistas, et kaotus Saksamaale oli katastroofiline ning tema on kõiges süüdi.

Katastroof. (12)

Saksamaa koondis pakkus oma poolehoidjatele MM-ide ajaloo ühe kõige meeldejäävama esituse, kui kogu Brasiilia kuue minutiga pisaramerre uputati.

Demichelis avaldas rohu Robbeni vastu (2)

Aastaid koos Arjen Robbeniga Müncheni Bayernis mänginud Martin Demichelis avaldas julgelt valemi, kuidas Robbeni vastu tegutseda tuleb.

Kõhuprobleemid võivad van Persie eemale jätta (0)

Robin van Persie võib kõhuprobleemide tõttu homse poolfinaali Argentinaga vahele jätta.

MM-LIVE: Saksamaa tegi ajalugu (1)

MM-il on järgi jäänud vaid kolm tähtsat mängu ning esimene neist peetakse ära täna õhtul, kui Saksamaa ja Brasiilia selgitavad esimese finalisti.

Anier loodab Argentinale, Pareiko riskib Frediga (0)

Henri Anier ootab MM-i veerandfinaalis väravaid Argentina koondiselt, samal ajal kui Sergei Pareiko hoiab endal viie tärni peal Brasiilia ründeässa Fredi.

Argentina väravavaht on van Gaalile võlgu (0)

Argentina koondise väravavaht Sergio Romero teatas, et on nende järgmise vastase Hollandi treenerile Louis van Gaalile palju võlgu, sest hollandlasest treener aitas tal Euroopas muretult karjääri alustada.

Löw: loodetavasti jõhkrutsemiseks ei lähe (2)

Joachim Löw loodab, et Brasiilia ja Saksamaa mäng ei ole samasugune lõhkumine nagu oli Brasiilia kohtumine Kolumbiaga.

Dopingukütid on olnud edutud (0)

Maailmameistrivõistluste eel ja ajal läbi viidud dopingutestid on seni kõik negatiivsed olnud.

Plaan Neymari asendamiseks hoitakse saladuses (0)

Paljud ajakirjanikud olid eilset Brasiilia koondise treeningut vaatama kogunenud, lootuses näha, milline on Luiz Felipe Scolari plaan Neymari asendamiseks. Treener suutis seda varjata.

Holland peab FIFA jaoks ruumi tegema (0)

Hollandi vutikoondis on sunnitud oma hotellist välja kolima, kuna nad olid selle broneerinud vaid veerandfinaalide lõpuni ning nüüd kogunevad sinna FIFA sõbrad ja sponsorid.

Löw: Brasiilia mängib robustselt (0)

Poolfinaalis võõrustajatega kohtuva Saksamaa peatreener Joachim Löw ei näe praeguses Brasiilia koondises voolavat stiili, mille poolest brasiillased kuulsad on.

3 doktorit soovisid Neymarit mängima panna (0)

Brasiilia jalgpalliliidu sõnul proovisid 3 Santose jalgpalliklubiga seotud doktorit haududa plaani, kuidas Neymar finaaliks mängima saada.

De Jong annab van Gaalile lootust (0)

Hollandi koondise poolkaitsja Nigel De Jong võib juba mänguks Argentinaga tagasi olla, väidab nu.nl.

Klopp: Hummels on olnud imeline (0)

Dortmundi Borussia peatreener Jürgen Klopp kiitis oma hoolealust Mats Hummelist, kes on Saksamaa koondist silmapaistvalt esindanud.

Brasiilia ja Saksamaa mängul Mehhiko vilemees (0)

Brasiilia ja Saksamaa vahelist mängu Belo Horizontes vilistab teisipäeval Mehhiko kohtunik Marco Rodriguez, kellel jäi grupifaasi ajal märkamata Luis Suareze hammustus.

Di Maria poolfinaalist väljas, aga Agüero tagasi (3)

Argentina meeskonna doktor Daniel Martinez kinnitas, et Angel Di Maria poolfinaalis ei mängi, kuid Sergio Agüero on tagasi.

Robben on kriitikast väsinud (0)

Hollandi staar Arjen Robben on väsinud süüdistustest, et ta on sukelduja.

Brasiilia tahab Silva mängukeelu tühistamist (2)

Brasiilia koondis tahab, et Thiago Silvale antud kollane kaart veerandfinaalis Kolumbiaga tühistataks.

Schürrle: võit peab ära tulema (3)

Andre Schürrle sõnul on Saksamaa ridades suur enesekindlus, et aastatepikkused teiseks või kolmandaks tulemised võivad nüüd läbi saada.

Neymar ei tundnud oma jalgu (0)

Brasiilia koondise peatreeneri Luiz Felipe Scolari sõnul ei tundnud ründaja Neymar pärast kokkupõrget Juan Zunigaga oma jalgu.

Agent: di Maria MM on läbi (0)

Argentina lootused maailmameistritiitlile said suure hoobi, Angel di Maria agendi sõnul lõpetas vigastus mängija jaoks suurvõistlused.

Neymar rahvale: suudame seda ka minuta (0)

Brasiilia ikoon, veerandfinaalis saadud vigastuse tõttu maailmameistrivõistlused enneaegselt lõpetama pidanud Neymar pöördus rahva poole sõnumiga, et Brasiilia suudab karika tõsta ka tema panuseta.

Van Gaal: kõik oli ette planeeritud (0)

Hollandi koondise peatreener Louis van Gaal tõdes pärast mängu, et väravavahtide vahetamine penaltiseeria eel oli planeeritud käik.

Päeva koosseis: Penaltikunn ja lihtsalt kunn (0)

Ka MM-i viimased veerandfinaalid jäid kinnisteks ning lasid individuaalselt silma paista pigem väravavahtidel ja kaitsjatel kui ründemeestel.

Krul lõpetas Costa Rica unistuse (0)

Hollandi koondise varuväravavaht Tim Krul sekkus mängu vaid penaltiseeriaks, kuid sellest piisas poolfinaalis koha tagamiseks.

Wilmots: Argentina ei ole midagi erilist (2)

Belgia treener Marc Wilmots oli pärast veerandfinaalkaotust Argentinale üsna pahuras tuju ning ütles, et nende vastased ei olnud midagi erilist.

Argentina 24 aasta järel poolfinaalis (0)

Nappide võitude seeria selleaastasel MM-il sai jätku - Argentina koondis lükkas konkurentsist üle-eelviimase Euroopa koondise, alistades tulemusega 1:0 Belgia.

Turniiri staar Rodriguez tänas David Luizi (0)

James Rodriguezi nimi kirjutati tänavuse turniiriga maailma jalgpalli staaride sekka ning tema esitusi tunnustas eilse veerandfinaali järel ka Brasiilia kaitsja David Luiz.

Neymari asendajaks saab Willian? (0)

Kuigi Brasiilias on esmane reaktsioon olnud viha selle suunas, kuidas Neymarit on koheldud, tuleb Luiz Felipe Scolaril see kõrvale jätta ning kainelt mõelda, kuidas oma meeskond ümber ehitada.

MM-LIVE: viimane veerandfinaal algas (0)

MM-il lähevad täna Kesk-Euroopa talendid vastamisi Ladina-Ameerika omadega, kui Belgia ja Holland vastavalt Argentina ja Costa Ricaga mängivad.

Mitte väga hea Holland kohtub üllatajaga (0)

MM-i finaalturniiri eel ei näinud paljud Hollandit isegi grupifaasist edasi minemas, kuid täna ollakse poolfinaali lävel, kui kohtutakse Costa Ricaga.

Löw põhjendas, miks ta Lahmi äärel kasutas (0)

Saksamaa peatreeneri Joachim Löwi sõnul kasutas ta Philipp Lahmi äärel, sest prantslaste mänguskeem tingis seda.

Demichelis läheb Lukaku vastu? (0)

Argentina koondis peab täna õhtul kell 19.00 kohtuma maailma jalgpalli tõusva jõu Belgiaga ning võib vastaste ründeohu vastu piiramiseks kasutada Martin Demichelist.

Zuniga: ma ei tahtnud teda vigastada (1)

Eilses MM-i veerandfinaalis Brasiilia vastu Neymarile põlvega selga lennanud Kolumbia kaitsja Juan Zuniga sõnas, et ei soovinud ründajat meelega vigastada.

Neymari MM on läbi (7)

Brasiilia ründestaar Neymar sai eilses veerandfinaalis Kolumbia vastu 87. minutil tugeva löögi Juan Zunigalt põlvega selga ning seetõttu on tema MM lõppenud.

Brasiilia lahkus klassikalisest lahingust võitjana (0)

Kolumbia ja Brasiilia pakkusid tõelise klassikalise veerandfinaali, kus peoperemehed siiski tänu keskkaitsjate väravatele vapra Kolumbia murdsid.

Päeva koosseis: kaitsjate pidu (0)

Soccernet.ee tänase päeva sümboolne koosseis koosneb peamiselt Brasiilia ja Saksamaa palluritest.

Algkoosseisud: Dani Alves pingil (0)

Brasiilia koondise peatreener Luis Felipe Scolari tõi veerandfinaalmänguks Kolumbiaga põhikoosseisu Maiconi.

Saksa ajaleht: Özil oli halvim platsil (3)

Saksamaa päevaleht Bild hindas pärast mängu Prantsusmaaga oma meeskonna kõige kehvemaks mängijaks äärepoolkaitsjat Mesut Özili.

Deschamps: kogemused otsustasid (0)

Prantsusmaa peatreener Didier Deschamps usub, et sakslaste kogemust suurturniiridel said määravaks.

Saksamaa taaskord poolfinaalis (0)

MM-i esimeseks poolfinalistiks osutus ei keegi muu kui Saksamaa, kes alistas Mats Hummelsi väravast Prantsusmaa tulemusega 1:0.

Kas Brasiilia unistus jätkub? (2)

MM-il on aeg veerandfinaalideks ehk tõeliselt suurteks mängudeks, mis pakuvad loodetavasti mälestusväärseid lahinguid.

Anier ootab väravaid Hollandilt, Pareiko Pogbalt (0)

Henri Anier ootab MM-i veerandfinaalis väravaid Hollandilt, samal ajal kui Sergei Pareiko asetas oma lootused Prantsusmaa ässale Paul Pogbale.

Eriline poiss Rodriguez tekitab Ronaldos hirmu (0)

Legendaarne Ronaldo kardab, et James Rodriguez ja Kolumbia võivad olla piisavalt head, et Brasiilia välja lülitada.

Brasiilia valmistus Kolumbiaks psühholoogi toel (0)

Brasiilia koondis ei ole veel ootustele vastavat esitust pakkuda suutnud ning proovides meeskonnal olevat vaimset pidurit eemaldada, on Luiz Felipe Scolari kutsunud appi psühholoogi.

Cafu: Brasiilia peab lõpetama nutmise (0)

Brasiilia 2002. aasta MM-meeskonna kapten Cafu teatas, et mängijad peaksid lõpetama mängu eel nutmise.

Jogi vuntsib Saksa masinat (0)

Prantsusmaa treener Didier Deschamps on tänase veerandfinaali eel oma tiimiga väga rahul, kuid Joachim Löw otsib veel haiguse seljatanud Saksamaa ridadest toimivat kooslust.

Prantsusmaa ei karda favoriidi koormat (0)

Prantsusmaa koondise peatreener Didier Deschamps ei karda Saksamaad ning on valmis kandma favoriidi silti.

Seitse sakslast jäid haigeks (0)

Saksamaa koondis võitleb enne reedest kohtumist Prantsusmaaga haiguslainega, mis on tabanud seitset mängijat.

Courtois ootab duelli Messiga (0)

Thibaut Courtois on Lionel Messi suutnud seitsmes järjestikuses mängus üle mängida, kuid Belgia puurilukk jäi enne mängu siiski tagasihoidlikuks ja tunnistas, et Messi vastu pole kunagi lihtne.

Ballack: Lahm peab mängima kaitses (0)

Michael Ballack arvab, et Saksamaa muudab end nõrgemaks, kui kasutab Philipp Lahmi keskväljal.