SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   MM2014   •   REKLAAM
Logi sisse:
 

Teema: MM2014 eelvaated

Hollandi mõjutustega Korea taotleb kohalikku stiili (0)

 
Hong Myung-Bo'l oli treeneriks asumisel kindel siht: Lõuna-Korea peab mängima tõelist kohalikku stiili.

Capello ainus võimalus on panustada kogemustele (1)

 
Üle tosina aasta taas jalgpalli suurimale lavale pääsenud Venemaa tahaks Fabio Capello käe all korjata kogemusi nelja aasta pärast toimuva koduse turniiri tarbeks, kuid probleemselt koosseisult loodetakse tulemust ka nüüd.

Musta hobuse seljas istuvad punased kuradid (0)

 
Üle 12 aasta taas suurturniiril osalev Belgia ei lähe hoolimata noorest meeskonnast Brasiiliasse vaid kogemusi hankima, vaid on valmis jõudma kaugele. Või kas ikka on?

Aafrika meeskond, kellest keegi ei räägi (0)

 
Kui räägitakse Aafrika lootustest MM-il, siis mainitakse küll Elevandiluurannikut, Nigeeriat kui ka Ghanat, ent Alžeeria kiputakse tihtilugu ära unustama.

Posterpoisist treener läheb Ghanaga taas üllatama (0)

 
Neli aastat tagasi väga ilusa MM-i teinud, kuid lõpuks traagiliselt ülinapilt poolfinaali ukse taha jäänud Ghana koondis soovib Brasiilias taas maailma üllatada.

USA loodab fortuunale ninanipsu teha (2)

 
Ameerikal oli loosiga pealtnäha palju ebaõnne, ent nad usuvad, et pikad reisid võivad neile tugevate vastaste vastu hoopis eelise anda.

Sakslased on valmis ilusa jalgpalli ohverdama (1)

 
Sakslased lähevad Brasiiliasse karikat jahtima, kuid ründav stiil, millega on varem kaugele jõutud, peab turniiri võitmiseks käsikäes käima kindla tagalaga.

Kas kogu riik mahub Ronaldo turjale? (1)

 
Pole ilmselt saladus, et Portugali koondise edu sõltub suuresti ühe mehe tegudest. Tegelikult on sellel ühel mehel taga vägagi korralik meeskond, mis selle kõik võimalikuks muudab.

Tuumasanktsioonid segavad üllatuspommi lõhkamist (0)

 
Tuumasanktsioonide tõttu saamata jäänud raha, tribüünile kupatatud treenerid, kokkutõmbuvad sokid - need on mõned märksõnad, mis iseloomustavad Iraani ettevalmistusi MM-iks.

Nigeeria loodab skandaalide kiuste ajalugu teha (3)

 
Kuigi Nigeeriat on viimasel ajal seostatud arvukate skandaalidega, siis mitmed asjaosalised ise leiavad, et meeskonnal on potentsiaali teha sedapuhku riigi ja Aafrika ajalugu ning jõuda isegi nelja parima sekka.

Messi võimalus surematust jahtida (0)

 
Oma kolmandatele maailmameistrivõistlustele sõitva Argentina talismani Lionel Messi õlgadel lasub kohustus võita tagasi karikas, mida 40 miljoni inimese rõõmuks hoidis viimati käes Diego Maradona 28 aastat tagasi.

Bosnia läheb esimesele MM-ile julgelt (0)

 
Bosnia ja Hertsegoviina mängijad saavad esmakordselt iseseisva riigi koosseisus MM-i maitsta ning nad loodavad Brasiilias üllatada ründava stiiliga.

Prantsusmaa tahab mineviku selja taha jätta (0)

 
Prantsusmaa on vanad tülinorijad koondisest välja jätnud ning uue näoga koondisesse on võetud rohelised, kuid talendikad noored.

Hondurase pallurite jaoks on vutt ainus pääsetee (1)

 
MM-i suurima autsaideri  Hondurase pallurid on ühes Ameerika vaeseimas riigis saanud karmi karastust, et üldse nii kaugele jõuda.

Hitzfeld ratsutab mustal hobusel pensionipõlve poole (0)

 
Kuigi turniiri eel peetakse võimalikuks üllatajaks eelkõige maailmanimedega Belgiat, on vaikselt oma asja ajanud Šveits legendaarse Ottomar Hitzfeldi käe all valmis kõige kõrgemas mängus kaasa lööma. Olge valmis.

Ecuador jõudis Brasiiliasse läbi pisarate (0)

 
Ecuadori koondise tee MM-ile oli pisaraterohke, kuid noorelt hukkunud meeskonna esiründaja Christian Benitezi mälestuse nimel loodetakse MM-il edu saavutada.

Jaapan vajab šokeerimiseks väravamasinat (2)

 
Kiirrongina edasi liikuv Jaapani jalgpall läheb oma viiendale järjestikusele MM-ile eesmärgiga jõuda kaugemale kaheksandkfinaalist.

Kas Drogba luigelaul on edukas? (0)

 
Elevandiluuranniku kuldne generatsioon peab oma viimast MM-i ja nende eesmärgiks on lõpuks grupifaasist kaugemale jõudmine.

Hodgsoni Inglismaa on ühtaegu optimistlik ning realistlik (0)

 
Inglased seisvad tänavuse turniiri eel taas silmitsi reaalsusega, et kõrgemas mängus osalemiseks vajatakse imet.

Pahade poiste duo võib taas Itaaliat vedada (8)

 
Itaalia koondise MM-lootused on sama meeskonna õlul, kes jõudis kahe aasta eest Euroopa meistrivõistluste finaali.

Suarez peab Uruguay võitlusvaimu võiduks vormima (2)

 
Uruguay koondise fännidele valmistab enne turniir muret suurima staari Luis Suarezi tervis.

Costa Rica paneb oma kaitse lukku (1)

 
Costa Rica on hästi organiseeritud tiim, kuid kahe võtmemängija vigastused on nende vaimu ja usku testimas.

Kolumbia on rohkem kui Falcao (3)

 
Jalgpallimaailm seostab Kolumbia koondist peamiselt ründestaari Falcaoga, kuid tema vigastus ei pruugi Lõuna-Ameerika meeskonna lootusi palju mõjutada.

Uue maski all peidus vana Kreeka (0)

 
Kuigi Fernando Santos on öelnud, et tema Kreeka koondis on teistsugune Euro 2004 võitnud ülikaitsvast meeskonnast, on nende ütluste maski all peidus sama Kreeka.

Austraalia võtab edu saavutamiseks riske (0)

 
Noorenduskuuri läbi teinud Austraalial on ühe suurima autsaiderina keerulisest grupist peaaegu võimatu edasi pääseda, aga treener Ange Postecoglou kasutab kõiki trikke, et see võimalikuks muuta.

Tšiili läheb väsimatult pressima ja vihaselt ründama (4)

 
Eelmisel MM-il komeedina vutigurmaanide lemmikute hulka tõusnud Tšiili rahvuskoondis jätkab küll teise peatreeneri all, ent mängib sama atraktiivset mängu.

Van Gaal sinilindu püüdma ei lähe (1)

 
Kuigi Holland jõudis 2010. aastal finaali, siis vahepealsete aastatega on merre voolanud piisavalt vett, et Brasiilias toimuval turniiril pole hollandlaste ambitsioonid kaugeltki nii auahned.

Alahinnatud Hispaania ei kaldu oma teelt (4)

 
Kuigi valitsevatesse maailmameistritesse enam eriti ei usuta, siis vana head taktikat kasutav Hispaania koondis tahab end taas tõestada.

Isegi Hernandez pole Mehhiko jaoks puutumatu (0)

 
Play-offide eel Mehhiko treeneriks saanud Miguel Herrera on oma selgete ideede abil koondise õnne ümber pööranud ja annab nende toetajatele põhjust optimismiks.

Kamerun läheb Brasiiliasse raha teenima (0)

 
Kameruni koondis võiks olla üks MM-i üllatajaid, aga probleemid, mille keskel on nende suurim staar Samuel Eto'o, vihjavad kiirele kojusõidule.

Horvaatia segab Balkani ja Saksa jalgpalli (2)

 
Valikturniiril alla ootuste esinenud Horvaatia haljas peatreener Niko Kovac on fännid uskuma pannud, et tema Saksa taustast mõjutatud meetodid võivad tuua edu.

Brasiilia on MM-kogemusteta, kuid lootusrikas (3)

 
Brasiilia treener Luiz Scolari seisis pärast 2012. aastal töö saamist dilemma ees - kas jätkata eelkäija noorenduskuuri või usaldada vanu staare. Ta valis esimese.