SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   MM2014   •   REKLAAM
Logi sisse:
 

MM ennustus

Parimate ennustamine

Kui mängu põhieesmärk on ennustada mängutulemusi, siis turniiri algusjärgus (kuni 22. juuni hilisõhtuni) pakume võimalust teenida lisapunkte turniiri parimate ennustamisega. Iga õige vastus annab 5 punkti. Punktid lähevad arvesse ennustusmängu üldedetabelis.

Milline võistkond võidab turniiri?

Kellest saab turniiri parim mängija?

Kellest saab turniiri parim väravakütt?

Kellest saab turniiri parim väravavaht?

Kellest saab turniiri parim noormängija?

Mängutulemuste ennustamine

Õige tulemuse (võitja või et mäng jääb viiki) äraarvamine annab 3 punkti. Kohtumise ennustust saab muuta kuni 1 tund enne mängu algust.

Neljapäev, 12. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
23:00
Brasiilia
3:1
Horvaatia

Reede, 13. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Mehhiko
1:0
Kamerun
22:00
Hispaania
1:5
Holland

Laupäev, 14. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
Tšiili
3:1
Austraalia
19:00
Kolumbia
3:0
Kreeka
22:00
Uruguay
1:3
Costa Rica

Pühapäev, 15. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
Inglismaa
1:2
Itaalia
04:00
Elevandiluurannik
2:1
Jaapan
19:00
Šveits
2:1
Ecuador
22:00
Prantsusmaa
3:0
Honduras

Esmaspäev, 16. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
Argentina
2:1
Bosnia ja Hertsegoviina
19:00
Saksamaa
4:0
Portugal
22:00
Iraan
0:0
Nigeeria

Teisipäev, 17. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
Ghana
1:2
USA
19:00
Belgia
2:1
Alžeeria
22:00
Brasiilia
0:0
Mehhiko

Kolmapäev, 18. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
Venemaa
1:1
Lõuna-Korea
19:00
Austraalia
2:3
Holland
22:00
Hispaania
0:2
Tšiili

Neljapäev, 19. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
Kamerun
0:4
Horvaatia
19:00
Kolumbia
2:1
Elevandiluurannik
22:00
Uruguay
2:1
Inglismaa

Reede, 20. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
Jaapan
0:0
Kreeka
19:00
Itaalia
0:1
Costa Rica
22:00
Šveits
2:5
Prantsusmaa

Laupäev, 21. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
Honduras
1:2
Ecuador
19:00
Argentina
1:0
Iraan
22:00
Saksamaa
2:2
Ghana

Pühapäev, 22. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
Nigeeria
1:0
Bosnia ja Hertsegoviina
19:00
Belgia
1:0
Venemaa
22:00
Lõuna-Korea
2:4
Alžeeria

Esmaspäev, 23. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
01:00
USA
2:2
Portugal
19:00
Austraalia
0:3
Hispaania
19:00
Holland
2:0
Tšiili
23:00
Kamerun
1:4
Brasiilia
23:00
Horvaatia
1:3
Mehhiko

Teisipäev, 24. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Itaalia
0:1
Uruguay
19:00
Costa Rica
0:0
Inglismaa
23:00
Jaapan
1:4
Kolumbia
23:00
Kreeka
2:1
Elevandiluurannik

Kolmapäev, 25. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Nigeeria
2:3
Argentina
19:00
Bosnia ja Hertsegoviina
3:1
Iraan
23:00
Honduras
0:3
Šveits
23:00
Ecuador
0:0
Prantsusmaa

Neljapäev, 26. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Portugal
2:1
Ghana
19:00
USA
0:1
Saksamaa
23:00
Alžeeria
1:1
Venemaa
23:00
Lõuna-Korea
0:0
Belgia

Laupäev, 28. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Brasiilia
1:1
Tšiili
23:00
Kolumbia
2:0
Uruguay

Pühapäev, 29. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Holland
2:1
Mehhiko
23:00
Costa Rica
1:1
Kreeka

Esmaspäev, 30. juuni

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Prantsusmaa
2:0
Nigeeria
23:00
Saksamaa
2:1
Alžeeria

Teisipäev, 1. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Argentina
1:0
Šveits
23:00
Belgia
2:1
USA

Reede, 4. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Prantsusmaa
0:1
Saksamaa
23:00
Brasiilia
2:1
Kolumbia

Laupäev, 5. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
19:00
Argentina
1:0
Belgia
23:00
Holland
0:0
Costa Rica

Teisipäev, 8. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
23:00
Brasiilia
1:7
Saksamaa

Kolmapäev, 9. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
23:00
Holland
0:0
Argentina

Laupäev, 12. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
23:00
Brasiilia
0:3
Holland

Pühapäev, 13. juuli

Kell
 
Koduvõistkond
Külalisvõistkond
 
1
x
2
22:00
Saksamaa
1:0
Argentina