SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   MM2014   •   REKLAAM
Logi sisse:
 

Vutilegend: Ronaldo armastab iseennast (1)

16. juuli 2014, 23:20
Autor: Tanel Tursk

Foto: urbansplatter.comEndine Horvaatia legend Zvonimir Boban kirjutas ajalehes Sportske Novosti avaldatud kolumnis, et Portugali superstaar Cristiano Ronaldo seab ennast meeskonnast tähtsamale kohale.

Aastaid Milanit esindades kuulsust kogunud Boban on hetkel töötamas meedias ning ta uskus hiljutist MM-i analüüsides, et grupifaasis välja langenud Portugali probleemide taga võis olla isekus.

"Ronaldo on imeline mängija ning ta näitas seda taas Brasiilias, kuigi ta eksis mitme võimalusega. Aga tema suurim viga on see, kuidas ta ennast ja meeskonda vaatab," kirjutas ta.

"Ta lõi Meistrite liiga finaalis 120. minutil 4:1 värava ning tähistas nagu ta oleks hull. See oli viimane tõend sellest, et ta armastab ennast. Pealkirjad peaks olema meeskonnast, mitte Ronaldost."

"Sama juhtus Portugaliga Brasiilias. Seal ei olnud ei korda ega distsipliini. Kõik Portugali mängijad mängisid oma mängu ning olid rohkem seotud oma soengute ja tatoveeringutega. See on Hollywoodi käitumine."

"Tundus nagu mängijad tahtsid näidata, et Portugalis on rohkem kui Ronaldo. See on kurb, et meeskond kaotab oma identiteedi, sest nende kapten lõhub tasakaalu. Seda nii Ronaldo kui ka kogu [mängijate] generatsiooni jaoks."

Reklaam

Loe veel

Kommentaarid

joss
17. juuli, 01:21
enesearmastusel ja eneseimetlusel on vahe.
Lisa kommentaar
Nimi:
Logi sisse
 
või sisesta kontrollsõna