SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   MM2014   •   REKLAAM
Logi sisse:
 

Van Gaal: kaks meest ei soovinud lüüa (9)

10. juuli 2014, 02:54
Autor: Tanel Tursk

Foto: showdebola.ptHollandi treener Louis van Gaal avaldas pärast 2:4 penaltikaotust Argentinale, et punktilt eksinud Ron Vlaar ei pidanud esimest penaltit lööma.

Holland suutis kohtumise Argentinaga penaltiseeriani venitada, kuid siis polnud eelmises ringis üles näidatud penaltikindlusest midagi alles ja Vlaari ning Wesley Sneijderi eksimuste järel tuli neil vastaste paremust tunnistada.

Van Gaal avaldas seejärel, et avapenaltiga eksinud Vlaar ei pidanud tema plaanides esimesena lööma minema, öeldes: "Enne Vlaari küsisin ma kahelt mängijalt, et nad esimesena lööks. Penaltit skoorida ei ole lihtne."

Van Gaal lisas, et kui ta poleks pidanud oma kolme vahetust ära kasutama, oleks ta taas Tim Kruli penaltiseeriaks platsile toonud, kuna ta on lihtsalt parem penaltitõrjuja kui Jasper Cillessen.

Treener tunnistas sedagi, et ta võis kaudselt Argentina võidu põhjustada: "Ma õpetasin [Sergio] Romerole, kuidas penalteid tõrjuda. See teeb asja väga raskeks."

Reklaam

Loe veel

Kommentaarid

Ants
10. juuli, 06:19
No aga õpetanud siis oma väravavaht Cillesseni ka kuidas penalteid tõrjuda? Olen rahul, et Arg edasi sai. Mängust oli näha, et Arg mängis ja ei lasknud ennast asjadest segada. Hollandi mängijaid ülbitsesid päris palju mängu jooksul.
Ants
10. juuli, 06:40
Seda ütleks ka veel, et kas see Vlaar on mingi tüüpiline penalti lööja või? Vaadates mis viimasel ajal penaltiseeriates toimub siis reeglina panevad meeskonnad oma esimeseks lööjaks kindla ära lööja. Kas Vlaar on mingi 100% lööja või? Näed Arg pani Messi. ESIMESEKS LÖÖJAKS pannakse kindel/klassikaline penaltilööja.

Kohe peast meenub 2006 mm finaal Pirlo.

Mingi Vlaar hahahahhahahaha. Selles suhtes Van Gaali peaks kritiseerima. Ja ärge tulge mingi loterii ja osad ei soovinud lüüa. Mehi on piisavalt. Ega see päris nii ka pole, et kes tahab lüüa. Lööma peavad ikka need, kes seda ka oskavad.

LeeMarx
10. juuli, 07:32
Kulla Ants, Cillesseni pole kunagi Van Gaali mängija olnud.

Kas sa räägid oma MMi poolfinaali penaltiseerias osalemise kogemustest, et mis järjekorras mängijad peaks penaltit lööma? Kes sa oled? Scolari vä? Eesti keel sul norm tasemel Mr. Scolari!

Lugupidamisega..
Fuuu
10. juuli, 08:31
Kustotsast oli näha hollandlaste ülbitsemist? Sorry, aga ma pime, järsku saad mulle öelda. Van Gaal aga on väga hea treener, lihtsalt kaks meest, kes pidid lööma, ei tahtnud, ja varuvariandina kasutati Vlaari, kes ka eksis.
Argentina võis mängida ja mitte hoolida muudest asjadest, aga sina, kulla Ants, oled väga halb võitja, et siia parastama tuled.
janno.auksmaa
10. juuli, 09:55
Ants kas sa ise saad ka aru, mis iba sa ajad?
Maakas
10. juuli, 10:57
Tahaks näha suluseisuks loetud Argentina väravat. Vilksti kordust nähe, tundus õige värav olevat.
xxx
10. juuli, 14:53
sa oled ka tont selles olukorras lendas pall küljevõrku ja tegelikult oli higuainil varbab eespool
Ants
10. juuli, 17:30
IRW kõik hollandi ja manu fännid koos siin ilmselt. Silm pime teil endil. Nägin mängu, pidevalt oli Sneijder või Robben kohtuniku poole lõugamas, nõudmas mingit karistulööki vms.

Isegi teie palju kiidetud inglise premieri liiga kohtunik ütles, et see mida Krul tegi Costa Rica vastu oli ebasportlik käitumine ja väärinuks kaarti/hoiatust.

Lugege siit: http://www.dailymail.co.uk/sport/worldcup2014/article-2682531/Tim-Krul-stopped-approaching-Costa-Rica-players.html
Ants
10. juuli, 17:33
To LeeMarx
Koondisega koos olles, treeningul saaks ju õpetada üht teist. Harjutatakse ju penalteid enne selliseid mänge. Aga Van Gaal arvas, et paneb iga mäng oma Krul-i sisse või? See maksis kätte see mäng. Kõva taktik küll. 2 mängu järjest ei suutnud meeskond väravat lüüa 2x 120 minutil.

Mehhiko vastu saadi tänu Robbeni sukeldumisele edasi.

HEA ET VÄLJA JÄID. SEDASI KÜLL MM EI TAHA NÄHA VÕITMAS.
Lisa kommentaar
Nimi:
Logi sisse
 
või sisesta kontrollsõna