SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   MM2014   •   REKLAAM
Logi sisse:
 

Saksamaa leppis kokku, et ei häbista Brasiiliat (1)

10. juuli 2014, 13:42
Autor: Tanel Tursk

Mats Hummels. Foto: inthestands.co.ukSaksamaa koondise keskkaitsja Mats Hummels avaldas, et nad leppisid poolfinaali poolajal kokku, et nad ei häbista Brasiiliat.

Sakslastelt saadud 1:7 kaotus oli kahtlemata suurimaks häbiplekiks Brasiilia jalgpalli ajaloos ning see võinuks olla isegi hullem, kui Saksamaa poleks teisel poolajal poole gaasiga mänginud.

"Me püüdsime teha kindlaks, et jääme keskendunuks ning ei häbista neid," avaldas Hummels meeskonna poolajavestluse sisu.

"Vastase vastu tuleb austust näidata ning oli väga tähtis, et me seda ka tegime ning ei üritanud imetrikke või midagi sarnast. Oli tähtis, et mängisime 90 minutit oma mängu."

Ta lisas, et sakslaste teine värav oli see, mis Brasiilia murdis: "Pärast meie teist väravat sattusid nad segadusse. Nad ei olnud platsil organiseeritud ning kuni viienda väravani ei eksinud me ühegi võimalusega. Seda ei juhtu tihti ning seda tuleb nautida."

Reklaam

Finaalist ootab Hummels hoopis teistsugust mängu ning usub, et Saksamaa suudab oma jalad maas hoida.

Loe veel

Kommentaarid

Maakas
11. juuli, 00:47
Mida ta lubas ja mida ta tegi? Mitte ainult ei häbistanud, aga muutis jalgpalli olemust mõningaks ajaks. Näiteks Argentina Hollandi mängust sai just selline mäng, nagu ta oli, Saksa brasiilia mängu pärast. Lustlikku vutti nägemiseks läheb nüüd tükk aega ilmselt.
Lisa kommentaar
Nimi:
Logi sisse
 
või sisesta kontrollsõna