SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   MM2014   •   REKLAAM
Logi sisse:
 

Houllier selgitas Messi parimaks valimist (7)

19. juuli 2014, 12:23
Autor: Henry Rull

Lionel Messi. Foto: diariouno.com.arEndine Liverpooli peatreener ja selleaastase maailmameistrivõistluste FIFA tehnilise komitee liige Gerard Houllier selgitas Lionel Messi MM-i parimaks mängijaks valimist.

Barcelonas klubijalgpalli mängivale argentiinlasele anti auhind üle koheselt pärast finaalikaotust Saksamaale ning otsus tuli paljudele ekspertidele ja fännidele üllatusena.

27-aastane Rosarios sündinu lõi MM-i alagrupifaasis neli väravat, kuid ei suutnud play-offides resultatiivse mänguga jätkata. 

Houllier saab aru, miks paljud Messi parimaks nimetamist valeks peavad, kuid ütles, et komitee langetas valiku selle põhjal, kes oli oma meeskonna suurimaks veduriks. Samuti aitas mitmekordset Ballon d'Ori laureaati tõik, et ta mängis finaalis.

"Ta oli ühtsa meeskonna kapten. Argentiina mängis koos hästi ning seda pole nende esituses ammu nähtud," vahendas Hispaania ajaleht Mundo Deportivo Houllier'i sõnu.

Reklaam

Prantslane lisas lõpetuseks: "Messi oli meeskonna jaoks olulisimaks lüliks ning vääris minu arvates MM-i parima mängija tiitlit."

Loe veel

Kommentaarid

Huviline
19. juuli, 20:48
Ei tea kas james rodriguez ei olnud oluline lüli meeskonnas ja kas ta ei kandnud meeskonda edasi või?
Antihuviline
19. juuli, 21:33
Kas ta üldse poolfinaali(absull rääkimata seejuurest finaalist) ka jõudis? See on ikkagi üks teatavatest miinimumtingimustest ju, prove me smth different...
...
20. juuli, 00:16
Samahästi vedas ju müller oma väravatega ka saksamaa grupist edasi ja mängis poolfinaalis ja finaalis ka silmapaistvalt mitte ei lonkinud ringi nagu messi
Xc
20. juuli, 02:25
Kõige suurem panus koondise eest oli üldse Neymaril. Niipea kui Neymar mängida ei saanud, terve Brasiilia hävis. Kui Messi poleks Argentiina eest mängida saanud, siis poleks see arvatavasti Argentiinat nii palju mõjutanud (vähemalt playoffides) kui Neymari puudumine Brasiilial, sest Argentiina põhiline tugevus oli tugev kaitsetöö ja keskvälja lukku panemine.
Bayern München
20. juuli, 11:26
Ega see neymar sul kaitset lukku pane johaidii. Saksa oli meeskonnana tugev mülleril isegi vähem väravaid kui messil
to bayern münchen
20. juuli, 15:30
Kas sa oled loll? Messi lõi rohkem väravaid kui müller? Vaatasid ka üldse MM-i, selgelt ju kirjas et mülleril rohkem väravaid.
RealFan
20. juuli, 19:13
Kui panna assistid ja väravad kokku, siis enim sai neid vist ikka Müller. Aga jah, minu arust oli parim mees turniiril James, kahjuks jõudis ainult veerandfinaali. Aga eks kõik vähegi objektiivsed tegelased saavad aru, et Messi on parim individuaalselt (suurt vahet pole, kui hästi ta mängis turniiril), vähemalt finaali saanud meestest, seega anti kopsik talle...
Lisa kommentaar
Nimi:
Logi sisse
 
või sisesta kontrollsõna