SOCCERNET.EE   •   FOORUM   •   BLOGI   •   RISTNURK   •   MM2014   •   REKLAAM
Logi sisse:
 

Eesti poiss saatis Zabaletat (0)

10. juuli 2014, 09:46
Toimetaja: Kasper Elissaar

Eilse Hollandi ja Argentina mängu eel sammus McDonald'si kampaania "Saada staar staadionile!" võitja, 6-aastane Eesti poiss Lukas Elo staadionile Argentina kaitsja Pablo Zabaleta käe kõrval.

Lukase sõnul ta Zabaletat mängijana varem küll ei teadnud, aga kogemus oli sellegipoolest võimas. "Tunne oli pisut hirmus, aga äge - tahtsin öelda talle "Good luck!", aga läks meelest," rääkis ta vahetult pärast platsilt lahkumist. Lukase poolehoid kuulub pärast argentiinlaste väljakulesaatmist mõistagi Argentinale.

"Meil on suur heameel, et saime Lukasele anda kogemuse, mis jääb talle tõenäoliselt terveks eluks meelde ning mis kahtlemata muutis tema suhet jalgpalliga igaveseks," sõnas McDonald's Baltikumi turundusjuht Marius Stonkus.

"Loodame, et Lukas jääb ikka jalgpallile truuks ja ehk õnnestub tal nakatada jalgpallipisikuga ka oma sõpru. Ning mis peamine - usume, et Lukase kogemus inspireeris ka teisi lapsi tegelema jalgpalliga. Vaid kahe aasta pärast seisab ees juba jalgpalli EM ning McDonald's plaanib ka siis anda ühele Eesti lapsele võimaluse saata üks jalgpallistaar staadionile," lisas ta.

Reklaam

Loe veel

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.
Lisa kommentaar
Nimi:
Logi sisse
 
või sisesta kontrollsõna